21. listopadu 2019
Reklama
 
     
 Osobní profil - Petr Buchmaier

 

predst1.gif

Petr Buchmaier

Kontakt:
LinkedIn: http://www.linkedin.com/in/petrb

Email: petr (zavinac) buchmaier.cz

Telefon: +420-732 172 388

 

MCP-RGB-1.jpg

 

 

Microsoft
Technologiemi firmy Microsoft se zabývám celou svoji profesionální kariéru což je posledních 15 let.V současné době jsem získal certifikaci MCP, MCSE, MCSA, MCTS, MCITP a pracuji na dalších úrovních. O technologiích Microsoft píši články, přednáším, provádím správu a konzultace.

Zabývám se implementací Windows serverových systémů, jejich konfigurací a vzdálenou správou.

 

SBPI_US_rgb.png

SBS
Věnuji se SBS a složil jsem zkoušku 70-282 a po splnění dalších podmínek umožnil firmě ve které pracuji užívat titul Microsoft Small Business Specialist.
Dále jsem si rozšířil zkušenosti zkouškami na SBS/EBS 2008.

 

VCP_logo.gif

Virtualizace
Protože se celý svět virtualizuje zabývám se kromě virtualizace na Microsoft platformě i řešení na platformě VMware. V této oblasti se zaměřuji na nasazení a konfigurace VMware Infrastructure 3 což znamená VMware ESX Server a VMware VirtualCenter. Pro získání VCP (VMware Certified Profesional) jsem absolvoval týdenní školení a certifikační zkoušku VCP310.

V této oblasti jsou možné konzultace před nasazením, nasazení a konfigurace virtuálního prostředí, konverze do virtuálního prostředí, dokumentace a pomoc při provozu virtuálního prostředí.

Dále jsem získal od roku 2009 ocenění VMware vExpert

 

 

MVP_BlueOnly.png

 

Něco z mého profilu MVP  Windows Server System – Small Business Server (US)  pro rok 2007 a 2008

Primary Profile:

Live and work with family in Czech Republic. He establish Windows User Group – Czech Republic. He implement Microsoft products and technology in security and messaging area. He interest about security IT for long time. Last three years lecturing, support, implement and manage Small Business Server. 
 
Second Profile In:  Czech
Pracuje a žije s rodinou v Brně. Založil sdružení WUG.CZ (Windows User Group – Czech Republic). Zabývá se implementací technologií a produktů firmy Microsoft v oblasti bezpečnosti a správy systémů. Dlouhodobě se zabývá oblastí bezpečnosti IT. Poslední tří roky se také věnuje přednášení, podpoře, správě sítí a nasazení systémů Small Business Server. Odborné články publikuje v časopisech, osobním blogu a na webu http://www.windowsportal.cz Ve volném čase se věnuje pěší turistice, rodině, čtení knih a dobrému čaji při posezení s přáteli.


  
Copyright 2005-2013 by PetrB