19. listopadu 2019
Reklama
 
     
VMware

Informace o VMware technologiích

 

VMware vSphere

VMware ESX a ESXi server

VMware pro malé firmy VMware Essentials

 

Řešení VMware vSphere je dostupné v následujících edicích:

  • VMware vSphere Enterprise Plus obsahuje kompletní sadu produktů určených k transformaci datových center na výrazně zjednodušená cloud prostředí, která poskytují novou generaci flexibilních a spolehlivých IT služeb.
  • VMware vSphere Advanced nabízí strategické konsolidační řešení, které chrání veškeré aplikace před plánovanými a neplánovanými výpadky a zajišťuje tak vynikající aplikační dostupnost.
  • VMware vSphere Standard poskytuje základní řešení pro konsolidaci aplikací, které umožňuje snížit náklady na hardware a současně urychlit zavádění aplikací.
  • VMware vSphere Essentials Plus poskytuje řešení typu vše v jednom pro malé kanceláře. Umožňuje virtualizovat tři fyzické servery, snižuje náklady na hardware a zajišťuje mimořádně vysokou dostupnost aplikací a ochranu dat.
  • VMware vSphere Essentials poskytuje řešení typu vše v jednom pro male kanceláře. Umožňuje virtualizovat tři fyzické servery za účelem konsolidace a správy aplikací, snižuje provozní i hardwarové náklady a nevyžaduje vysokou počáteční investici.

VMware Editions

 

 
     
Copyright 2005-2013 by PetrB